Värsked tööpakkumised

Kujundaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124409

Tööpakkumise number

124409

Töö kirjeldus

Otsime oma teotahtelisse kollektiivi kujundajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on toote-ja kampaaniakataloogide ettevalmistamine/kujundamine, print-ja internetireklaamide kujundamine, bännerite tegemine, lihtsamad veebitööd ning vajadusel ka pildistamine.

Nõudmised kandidaadile

• Oskus kasutada erinevaid kujundusprogramme (Adobe In Design,Photoshop)
• Hea eesti -ja vene keele oskus
• Töötahe ja õppimisvõime

Ettevõte pakub

• Pakume tööle väärilist tasu ja võimalust ennast teostada
• Sõbralikku ja teotahtelist kollektiivi
• Toredaid ühisüritusi

Lisainfo

kasuks tuleb:
• Eelnev töökogemus
• Erialane haridus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

AS Elmaksi Hulgikaubandus on 1994-l aastal loodud ettevõte, mille tegevusalaks on kodumasinate ja elektroonika maaletoomine ning hulgimüük. Ettevõte on kiiresti arenev ning kuulub Eestis omal alal juhtivate hulka.
Meie sortimenti kuuluvad kaubamärgid:
BRANDT, DE DIETRICH, KAVET, KENWOOD, BOMANN, MASTERCOOK, BEST, ROMIX, ROMMELSBACHER, ETA, CODIAC, SHARP, HITACHI, JVC, LG, UNITED, MAXELL, PROVISION, AEG, HAGENUK, BARKAN jt.