Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67590

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kodulehtede, logode, bannerite, trükiste jne. kujundajamine. Töö on huvitav ja loominguline!

Ootused kandidaadile

Kandideerija peaks olema hea suhtleja, hea huumorimeelega, positiivselt meelestatud ja ennekõike täis töö tahet.

Programmide oskus:
Adobe Photoshop
Corel Draw
Macromedia Flash

Programmeerimiskeelte oskus:
HTML

Kasuks tuleb php, sql, javascript tundmine ja ka 3d graafika oskus.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat ja stressivaba tööd.

Lisainfo

Kandideerimisel oleks hea, kui on ette näidata mõni tehtud töö.

Tööpakkumise number
#67590

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
18. mai 2006

edge team OÜ tegeleb kodulehtede, bannerite, logode, reklaammaterjalide jne. valmistamisega.

Vaata rohkem

Kujundaja