Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53095

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kiiret ja aktiivset kujundajat, kelle töö sisuks on kujundamine trüki- ja internetimeediasse - kaubakeskuse kataloogi kujundus, küljendus ning trükiettevalmistus, bännerite ja reklaamide valmistamine ja kujundamine, osalemine erinevates projektides.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus kujundajana
  • heal tasemel programmide Photoshop, InDesign ja Flash tundmine, Illustratori valdamine on soovitatav
  • tehniline pädevus nii veebikujunduse kui trükkiettevalmistuse osas
  • valmisolek täita kõige erinevamaid kujundustööga seotud ülesandeid
  • hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasemel
  • kohusetundlik suhtumine töösse, tähtaegadest kinnipidamine
  • kiire reageerimine ja pingetaluvus
  • paindlikkus, hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

-palju vaheldusrikast tööd
-meeldivat töökeskkonda ja toredat kollektiivi
-võimalust areneda koos ettevõttega
-eneseteostust erinevates töövaldkondades

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada portfolio või vähemalt 3 näidist tehtud töödest interneti- ja/või trükimeedia valdkonnas aadressile arno(ät)kaubakeskus.ee

Tööpakkumise number
#53095
Kujundaja