Värsked tööpakkumised

Kujundaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91558

Tööpakkumise number

91558

Töö kirjeldus

* Kujundustööd (peamiselt veebikujundus: erinevate graafiliste elementide loomine gruppi kuuluvate portaalide jaoks, erinevate bännerite (gif ja flash) valmistamine, töökuulutuste kujundamine veebis ja ajalehtedes avaldamiseks, flaierite, plakatite jm trükiste kujundamine, vajadusel pildistamine kujunduste tarbeks).
* Nõu andmine projektijuhtidele ja osakonnajuhatajatele kujundusküsimustes, osalemine ideede genereerimises.
* Töö mahu suurenemise korral abikujundajate töö juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

* Üldine arvutikasutamise oskus PC keskkonnas, baasoskused kasutada MS Office’i ja Open Office’i paketi programme, internetti ja Microsoft Outlooki;
* kujundus- ja küljendusprogrammide tundmine:
Adobe Photoshop, ImageReady- vähemalt kesktase (vähemalt aasta kasutamiskogemust),
Adobe inDesign- vähemalt kesktase,
Macromedia (Adobe) Flash- vajalikud on vähemalt algteadmised lihtsate animatsioonide loomisest (flash bännerid),
Adobe Illustrator- vähemalt baasteadmised;
* vajalik on trükiettevalmistuse kogemus;
* kasuks tuleb varasem kogemus Corel Graphic Suite programmidega;
* eesti keel- kirjas ja kõnes väga hea, inglise keel kõnes ja kirjas hea.

Pakume võimalust töötada parimas meeskonnas, parima tasu eest, parimatel tingimustel.
Töövahenditeks on arvuti, skänner, värvilaserprinter, Canon EOS 10D digitaalkaamera, kaasaskantav stuudiovälkude komplekt, statiiv, Lastolite peegeldi jm tööks vajalik.

Lisainfo

Kui kandideerid, valmista võimalusel ette portfolio oma töödest. Lisainfot küsi telefonil 56 22 9794 või e-posti teel gerly.tuisk(ät)cvkeskus.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

CV Keskus on kasvanud Eestis külastatavaimaks tööjõuvahendusportaaliks, andes oma klientidele keskmiselt 20000 kandideerimist kuus ning kõrgel tasemel tehnilisi lahendusi. CV Keskuse eesmärgiks on olla parimaks töö- ja värbamise veebikeskkonnaks Baltikumis. Oleme orienteeritud tihedale koostööle, pakkumaks sobivamaid lahendusi igale kliendile. Meie tugevus seisneb paindlikkuses, innovatiivsuses ning iga töötaja isiklikus panuses.