Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #523066

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate reklaammaterjalide kujundamine (kleebised, sildid, visiitkaardid, plakatid, bännerid, autod jne).
Firmagraafika ja -logode disainimine.
Fototöötlus.
Trükiettevalmistus ja failide töötlemine.
Töö toimub Mac keskkonnas.

Ootused kandidaadile

Fototöötluse ja graafikaprogrammide kasutamise oskus (Adobe Illustraator, Adobe Photoshop, Corel Draw jt);
Exceli kasutamise oskus;
Korrektsus, täpsus ja kiirus;
Eelnev töökogemus kujundaja või disainerina.

Ettevõte pakub

Püsivat töösuhet arenevas ettevõttes.
Põnevaid väljakutseid.
Toredat kollektiivi.
Vajadusel täiend- või väljaõpet.

Lisainfo

Kui tunned, et just Sina võiksid meie professionaalsesse ja töökasse meeskonda kuuluda, siis palun saada oma sooviavaldus CV Keskuse kaudu. Lisainfo töö kohta küsi telefonil 6310 072.

Tööpakkumise number
#523066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2018
Kuulutus sisestati:
12. märts 2018

Arle Reklaam omab üle 10 aasta kogemust reklaamifirmana. Oleme spetsialiseerunud visuaalse reklaami tootmisele ning pakume ka nimetatud toodetele hooldust ja paigaldust. Arle Reklaam omab valgusreklaamide valmistamiseks kogu vajaminevat tehnoloogiat. Meie käsutuses on NCN pink- mahukate tähtede valmistamiseks, freesimiseks jm tööde teostamiseks. Digitaaltrükk ja fotoprint. Samuti teeme ise valguskaste, erinevaid metallraame, konstruktsioone ja riiuleid. Teostame erinevate sõidukite kleepimist. Kvaliteedi märgiks on meie toodete pidev eksport Soome, Rootsi, Venemaale. Samuti nende ning paljude teiste Eesti suur- ja väikeklientide rahulolu ja positiivne tagasiside. Arle Reklaam põhineb 100% Eesti kapitalil.

Vaata rohkem

Kujundaja