Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67487

Kujundaja-laduja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 100% Eesti kapitalil põhinev trükitööstuses tegutsev ettevõte, mille tegevuse algusaasta on 2001. Peamiseks tegevusalaks on rullis kleebisetikettide tootmine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame :
- Coreli, Adobe Illustratori kasutamisoskust
- kohusetundlikkust
- ausust
- täpsust
- eesti keele oskust

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- stabiilset tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus trükitööstuses.

Tööpakkumise number
#67487