Värsked tööpakkumised

Kujundaja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360954

Tööpakkumise number

360954

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja ülesandeks on klientide sõbralik teenindamine, abistamine ja nõustamine.
Töö sisuks on kujundustööd, printimine, skaneerimine, paljundamine, köitmine, järeltöötlus.

Nõudmised kandidaadile

*hea suhtlemisoskus
*hea arvutikasutamise oskus, kindlasti peab hakkama saama MS Office programmidega, Adobe Photoshop, Iluustrator ja InDesign, kogemus võiks olla ka mõnega järgnevates programmidest: Autocad, Corel Draw.
*nõutav väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus.
*pingetaluvus
*positiivne ellusuhtumine
*ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut
Lahedaid kolleege ja palju suhtlemist
Sporditoetust

Lisainfo

Väljaõpe kohapeal

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 475 kuni 575 EUR kuus

Koopia Kolm on paljundus- ja trükiteenuseid osutav ettevõte

Suure osa teenustest moodustavad jooniste ja plakatite värviline ning must-valge väljatrükk, paljundamine, köitmine.
Pakume erinevaid võimalusi reklaammaterjalide tegemiseks. Trükime värvilisi plakateid, laiusega kuni 1,6m, reklaambrožüüre, meie käest saab tellida ka reklaamtahvleid, roll-up stende, trükiseid, visiitkaarte, kleebiseid jpm.