Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197483

Kujundaja

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- E-kursuste tervikliku visuaalse lahenduse väljatöötamine
- E-kursuste sisuosa kujundamine
- Koostöö projektijuhtide, AD, manuskripti kirjutajate ja teiste kaastöötajatega.

Ootused kandidaadile

- Kandideerimise eelduseks on proovitöö tegemine ja ankeedi täitmine - laadige maha vajalikud dokumendid siit: http://www.c-
m.no/cv/kujundaja/kandideerimise_juhend_kujundaja.pdf
- Kujundaja tööks vajalik töökogemus ning oskused
- Suhtlemis- ja töökorraldamise oskus, analüülitiline mõtlemine, loovus
- Inglise keele oskus arusaamise ja enese väljendamise tasandil.
- Ausus, kohustundlikkus, heatahtlik suhtumine kaastöötajatesse

Ettevõte pakub

- Skandinaavia ettevõttele omast töötajakesksust
- Paindlikku töökorraldust
- Võimalust keskenduda oma töö heale teostusele

Tööpakkumise number
#197483
Kujundaja