Kuivatite operaator
Tööpakkumise number #688185

1
Thermory AS
Loo, Harjumaa

Asukoht: Loo, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. veebruar 2021
Kuulutus aegub:20. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Puidukuivatite ja katelde tööprotsesside opereerimine ja jälgimine

  • Kuivatite võimsuse analüüsimine

  • Kuivatite ja katlamajade tööga seotud seadmete korrasoleku kontroll ja hooldusvajadusesttehnikaosakonna informeerimine

  • Katlamajade töö eest vastutamine

  • Toorme kvaliteedi hindamine vastavalt kehtestatud spetsifikatsioonidele ja ettevalmistuskuivatisse laadimiseks

  • Materjali kontroll ja vajadusel tõstukijuhi juhendamine kuivatite laadimisel

Ootused kandidaadile

  • Teadmised puidutehnoloogiast

  • Tehniline taiplikus

  • Algteadmised ja/või huvi elektritehnika vastu

  • Oskus kasutada arvutit

  • Valmisolek töötada vahetustega (vajadusel ka nädalavahetustel)

  • Sõbralik ja toetav meeskond ning oma ala spetsialistist mentor

  • Mitmekesine ja lai tööpõld

  • Võimalus arendada oma vene keele oskust

Tööpakkumise number
#688185

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2021
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2021
Kuivatite operaator Kuivatite operaator

Thermory AS

Thermory AS tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad ning saunamaterjal, mida esindab enam kui 50 riigis üle maailma bränd Thermory. Valmissaunasid esindab bränd Auroom. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Harjumaal, Tartumaal ja Soomes Teuvas. Grupis töötab ligi 700 inimest. Thermory AS ekspordib ligi 98% oma toodangust ja seda üle maailma. Olulisemad sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA ja Norra. Kaugeimad sihtriigid on näiteks Jaapan, Uus-Meremaa, Lõuna-Aafrika Vabariik. 2018.a. Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör 2018.

Vaata rohkem