Värsked tööpakkumised

Kuivati-ja katlaoperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94481

Tööpakkumise number

94481

Töö kirjeldus

- Katlamaja seadmete töö jälgimine, tõrgeteta töö tagamine
- Energia jaotamise reguleerimine
- Kuivatiseadmete töö jälgimine ja juhtimine ning vajalike temperatuuride tagamine
- Tekkinud tööprotsessi häirete operatiivne kõrvaldamine või kõrvaldamise organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

- Meie tulevasel töötajal peab olema vähemalt keskharidus
- Eeldame arvuti tundmist (kuivati ja katlamaja tööprotsesside juhtimine toimub arvuti teel)
- Tahe teha oma tööd hästi ja panustada meeskonda
- Eelnev töökogemus antud valdkonnas tuleb kasuks
- Kasuks tuleb mehhaanika-alane haridus

vastutusrikast ja huvitavat tööd koos väljaõppega. Pakume tööd töötaja-sõbralikus ettevõttes koos sellega kaasneva motivatsiooniga ( pere sportimisvõimalused, toetused jne.) ning samuti võimalusi enesearenguks rahvusvaheliselt edukas suurfirmas.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. märts 2007
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 50 kuni 54 EEK tunnis

Stora Enso Timber on üks kolmest juhtivast puidutöötlemis ettevõttest maailmas, pakkudes tooret ehitus-, puidu- ja mööblitööstusele. Stora Enso Timberile kuulub 22 saeveskit ja 18 puidutöötlemise tehast Euroopas. Kontsernis töötab kokku 4 600 töötajat 8-s Euroopa riigis. Stora Enso Timber AS Sauga Saeveski asub Pärnumaal ja töötajaid on 107.