https://www.cvkeskus.ee/28005

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28005

Kudumistelgede operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kolmes vahetuses tootmine tööstuslikel kudumisseadmetel.


Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev tootva töö kogemus. Nõutav hea eesti keele oskus.


Ettevõte pakub

Kaasaegsed töö- ja olmetingimused.
Hea töö eest hea tasu.


Lisainfo

lisainfo: 6306 250, Indrek


Tööpakkumise number
#28005
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kudumistelgede operaator
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!