https://www.cvkeskus.ee/27999

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27999

Kudumisseadmete mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks kudumistelgede jooksev hooldus, seadistamine ja remont. Töö kolmes vahetuses.


Ootused kandidaadile

Nõutav varasem töökogemus tööstuslike seadmetega, eesti keele oskus heal tasemel, soovitavalt tehniline haridus.


Ettevõte pakub

Kaasaegsed töö- ja olmetingimused.
Hea töö eest hea tasu.


Lisainfo

Soovitav isiklik transport töölkäimiseks.

lisainfo: 6306 250, Hanno


Tööpakkumise number
#27999
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kudumisseadmete mehhaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!