Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298553

Kudumismasinate seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on kudumismasinate seadistamine ja pideva tööprotsessi tagamine. Masinate hooldamine ning vajadusel remondi teostamine.

Ootused kandidaadile

tehniline taiplikkus
täpsus ja kohusetundlikkus
hea silmanägemine

Ettevõte pakub

väljaõpet töökohal
püsivat tööd
konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

kasuks tuleb kogemus tekstiilitööstuses

Tööpakkumise number
#298553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2013

OÜ Haine Paelavabrik on 1998. aastal asutatud firma, mille ajalugu ulatub ligi 60 aasta taha – tegemist on tekstiilivabrikust Areng välja kasvanud ettevõttega. OÜ Haine Paelavabrik põhitegevuseks on punutud ja kootud paelte tootmine. Klientideks on jalatsitootjad ja tekstiilitööstused. Toodangut müüakse lisaks Eestile ka Soomes, Lätis, Rootsis, Norras, Taanis ja Hollandis.

Vaata rohkem