2023-08-23 14:48:55

Krohvija

CVKeskus.ee klient
2000 - 4500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega Soomes, otsime enda meeskonda:
KROHVIJAID

Sobivatelt kandidaatidelt ootame varasemat kogemust krohvitööde vallas.

Sinu tööülesandeks on:

  • erinevate välispindade (eelkõige fassaadide) krohvimistööd (nii käsitsi kui ka pumbaga)

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui
* omad erialast haridust ja/või eelnevat töökogemust ehitustööde alal
* oled kohusetundlik, korrektne ja aus
* oled koostöövalmis ning sulle meeldib töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume sulle

  • aastaringselt stabiilset tööd ning huvitavaid objekte Helsingis
  • kindlat töötasu vastavalt sinu oskustele ja töötulemusele
  • majutust Helsingis ning transpordikulude kompenseerimist (2x kuus)
  • kaasaegseid töövahendeid (sh korralik tööriietus ja kaitsevahendid)
  • sõbralikke kolleege ja meeleolukaid ühisüritusi koos enda meeskonnaga
  • juhendamist ning toetust sisseelamisel ja töövõtete omandamisel