Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347107

Krohvija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Krohvimis- ja tasandustööd erinevatel ehitusobjektidel.

Ootused kandidaadile

Nõutav on eelnev erialane töökogemus ja kaasaegsete tasandusmaterjalide hea tundmine.
Vajalik on Soome keele oskus heal suhtlustasemel, Soome isikukoodi ja tööturvakaartide olemasolu.
Kasuks tuleb isikliku auto kasutusvõimalus ning eelnev töökogemus Soomes.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub head palka vastavalt töötulemustele,
Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi,
abi nõutavate tööohutuskaartide muretsemisel ja elamispinna leidmisel.

Lisainfo

Kandideerimisavalduses palume võimalikult täpselt kirjeldada enda haridust, oskusi ja eelnevaid erialaseid töökogemusi.

Tööpakkumise number
#347107

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2014
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Maksame Soome ametiala kollektiivlepingutes ettenähtud töötasu ja hüvitised. Palk sõltub töötaja oskustest ja töökogemusest.

Maximus OY on üks Soome suurimaid personalivahendusettevõtteid. Oleme spetsialiseerunud personalivahendusele ehituse, teedeehituse, pinnaseehituse ja
kinnisvarahoolduse vallas. Soome turul oleme edukalt tegutsenud juba aastast 2001, Eesti turul aastast 2011. Meie kaudu leiavad igal aastal töö sajad töötegijad. Seoses tegevuse laiendamisega, vajab ettevõte pidevalt uut tööjõudu oma ala spetsialistide näol.

Vaata rohkem

Krohvija