https://www.cvkeskus.ee/148017

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148017

Krohvija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Krohvija, soojustatavad pinnad (polustürool; soojustusvill)
krohvimine, 2-4 mehelised brigaadid


Ootused kandidaadile

Töökogemust oma erialal.


Ettevõte pakub

head palk


Tööpakkumise number
#148017

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. mai 2008
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Oleme fassaadifirma.Käive ca 8milj. Eurot.Löuna ja Lääne Soome.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Krohvija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!