Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798455
Veebipõhine värbamine

Krohvija

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega Stockholmi piirkonnas, otsime oma meeskonda krohvijaid kelle ülesanneteks on fassaadide soojustamine ja krohvimine.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 2 aastat

  • Töökus ja korrektsus

  • Kohusetundlikkus

  • Eesti, inglise või vene keele oskus suhtlustasandil

  • Kasuks tuleb juhtimisõiguse omamine

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Stabiilset tööd
  • Häid töötingimusi
  • Majutust
  • Transpordikulude hüvitust
  • Tööriideid ja kaasaegseid töövahendeid

Lisa küsimuste korral võtke ühendust:

+46 70 786 7543 EST/ENG

+46 79 055 5655 RUS

Tööpakkumise number
#798455
Krohvija