Värsked tööpakkumised

Krogius grupi firmade finantsjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239770

Tööpakkumise number

239770

Töö kirjeldus

Lars Krogius Baltic OÜ otsib oma meeskonda finantsjuhti, kes koordineerib ja analüüsib ettevõtte
9 riigis asuvate üksuste majandusandmeid, planeerib ja koostab eelarved majandusaasta lõikes ja pikemas perpektiivis
tegutsedes tihedas koostöös ettevõtte juhtkonnaga.

Nõudmised kandidaadile

- finants-alane kõrgharidus
- töökogemus finantsjuhi või audiitorina
- sihikindlus ja oskus töötada pingelises keskonnas
- valmisolek loominguliseks meeskonnatööks, hea analüüsivõime ja äriline mõtlemine
- kõrgelt areneneud vastutus- ja kohusetunne
- nõutud keeled: tasemel inglise, vene, eesti keel, kasuks tuleb soome ja/või roosti keele oskus

- pakume mitmekülgset ja huvitavat tööd rahvusvahelises tulemustele orienteeritud meeskonnas
- hea töö eest motiveerivat töötasu
- enesearendamise võimalusi

Lisainfo

Lars Krogius Grupi firmad tegustevad 9 riigis Läänemere regioonis kokku ligi 90 töötajaga.
Ettevõtte pekontor asub Helsingis, finantsjuhi töökoht on Tallinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
19. september 2011

Lars Krogius Baltic OÜ tegutseb Eesti ja rahvusvahelisel turul ekspertiiside, kahjukäsitlemise, riskide hindmisega
erinevates valdkondades keskendused eelkõige mere- ja maismaatranspordile.
Esindame erinevaid kindlustusseltse üle maailma, aastast 1995 tegutseme ka Lloyd`si
agendina Eestis. Lars Krogius Grupil on bürood 9 riigis Läänemere regioonis kindlustamaks klientidele
vajadusel ka iiriülesed teenused.