Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143661

Kriminaalosakonna lastekaitsetalituse jälitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jälitusmenetluse teostamine kuritegude ennetamise, tõkestamise ja avastamise eesmärgil. Informatsiooni kogumine ja sisestamine politseis kasutusel olevatesse andmebaasidesse.

Ootused kandidaadile

- politseiline eriharidus või kõrgharidus (soovitavalt psühholoogilist, pedagoogilist või sotsiaaltöö alast);
- oskus ja soov suhelda lastega;
- iseseisvus ja initsiatiivikus tööülesannete täitmisel;
- väga hea arvutikasutamise oskus, sh erinevate politseiandmebaaside kasutamise oskus;
- eetilisus ja delikaatsus konfidentsiaalse info töötlemisel;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja hea vene keele oskus, kasuks tuleb veel ühe võõrkeele oskus;
- B-kategooria juhilubade olemasolu ja sõidukogemus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- kaasaegset töökeskkonda;
- väljaõpet ja erialaseid koolitusi;
- meeldivat kollektiivi ja mõistvaid juhte;
- õppelaenu hüvitamist;
- sportimise võimalusi

Lisainfo

Samuti ootame kandidaadilt:
- positiivset ellusuhtumist ja head koostöövalmidust;
- meeskonnatöö oskust;
- kõrget pingetaluvust ja otsustusvõimet

Tööpakkumise number
#143661

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. märts 2008

Põhja Politseiprefektuur on Politseiameti haldusala suurim politseiprefektuur, kus töötab üle 1500 teenistuja.

Vaata rohkem