Kriminaalhooldusametnik
Tööpakkumise number #814639

Tartu Vangla
Valgamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine. Oma tegevusega soodustad kriminaalhooldusaluste sotsiaalset kohanemist, et mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (korrektsioon, sotsiaaltöö, psühholoogia, kasvatusteadus, õigus)

  • Kasuks tuleb vene keele oskus

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Hea arvutikasutamise oskus

  • Hea pingetaluvus

  • Laitmatu taust

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 1200 eurot

  • Koolitusvõimalused

  • Toetav meeskond

  • Kaks põhikohta

  • Tasuta sportimisvõimalused

  • Põhipuhkus 35 kalendripäeva

Lisainfo

Hoiame üksteise tervist - ootame, et oled vaktsineeritud!

Saada CV märksõnaga "Kriminaalhooldusametnik-Valga" hiljemalt 04.10.2022 tartuv.cv(at)just.ee

Tööpakkumise number
#814639

Info

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk : Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Kriminaalhooldusametnik Kriminaalhooldusametnik

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT (VALGA) Klick Eesti AS
4 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT (VALGA) Klick Eesti AS • Valgamaa
Valgamaa
UUS
2 p. tagasi
POSTIKULLER (TÕRVA) Omniva
UUS
2 p. tagasi
POSTIKULLER (TÕRVA) Omniva • Valgamaa
Valgamaa
UUS
2 p. tagasi
PESUOPERAATOR Valio Eesti AS
UUS
2 p. tagasi
PESUOPERAATOR Valio Eesti AS • Võrumaa
Võrumaa
5 p. tagasi
SEIRETEHNIK Politsei- ja Piirivalveamet
Kuni 2420 €/kuus
5 p. tagasi
SEIRETEHNIK Politsei- ja Piirivalveamet • Võrumaa
Võrumaa
3 p. tagasi
PAGAR-TEENINDAJA (VÕRU MAKSIKÖÖK) Võru Tarbijate Ühistu
3 p. tagasi
PAGAR-TEENINDAJA (VÕRU MAKSIKÖÖK) Võru Tarbijate Ühistu • Võrumaa
Võrumaa
Vaatan kõiki