Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193933

Kriminaalhooldusametnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö kriminaalhooldusel olevate klientidega - kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise jälgimine ning kriminaalhooldusaluse sotsiaalse kohanemise soodustamine eesmärgiga mõjutada teda hoiduma kuritegude toimepanemisest
- vajadusel kriminaalhooldusabiliste, praktikantide ja katseajal olevate kriminaalhooldusametnike juhendamine
- vajadusel teiste kriminaalhooldusametnike asendamine klienditöös

Ootused kandidaadile

- rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus, mis on omandatud riiklikult akrediteeritud õppekava alusel järgmistel erialade: psühholoogia-sotsiaalpedagoogika, psühholoogia, sotsiaaltöö, sotsiaaltöö korraldus, eripedagoogika, sotsiaalpedagoogika, sotsiaalpedagoog-kutseõpetaja, pedagoog, õpetaja
- hea suhtlemisoskus
- kriminaalhooldust reguleerivate õigusaktide tundmine ning oskused ja teadmised nende aktide rakendamisel kriminaalhooldustöös
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
- riigi põhikorra, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine
- arvuti kasutamise oskus
- põhilised kutsealased oskused ja teadmised on omandatud läbi koolituse
- võime ja oskus töötada stabiilselt ja tulemuslikult pingeolukorras
- asjaajamiskorra tundmine
- koostöö- ja motiveerimisvõime

Kasuks tuleb
- eelteadmised kriminaalõiguse põhimõistetest ja karistussüsteemi toimimisest
- eelnev töökogemus riigistruktuuris või klienditöö kogemus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd
- meeldivat töökeskkonda
- eneseteostusvõimalusi
- avaliku sektori stabiilsust

Lisainfo

töökoormust võimalik valida, kas osalise- või täistööajaga.

Tööpakkumise number
#193933