Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625553

Kriminaalhooldusametnik (II üksus)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teise üksuse põhiülesanne on korraldada tugevdatud järelevalvet kinnipeetavate üle ning vangistuse täideviimine, suunates kinnipeetavaid õiguskuulekale käitumisele ja tagada õiguskorra kaitsmine.

Kriminaalhooldusametniku peamised ülesanded on kinnipeetavate ettevalmistamine vabanemiseks ning erinevate sotsiaalprogrammide läbiviimine individuaal- ja grupitööna.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on akadeemiline või rakenduskõrgharidus sotsiaal-, kasvatusteaduste, õigus- või korrektsiooni valdkonnas
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ja vene keelt kesktasemel
  • Sul on hea suhtlusoskus ning väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
  • Sul on hea pingetaluvus
  • oled koostöö- ja motiveerimisvõimeline

Kasuks tuleb:
  • kriminaalhooldust ja vangistust reguleerivate õigusaktide tundmine ning oskused ja teadmised neid akte rakendada
  • eelteadmised kriminaalõiguse põhimõistetest ja karistussüsteemi toimimisest

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • töötasu 1250 eurot kuus
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • tasuta sportimisvõimalusi (jooga, jõusaal, jne)

Tööpakkumise number
#625553

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem