Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212204

Kriminaalbüroo Rakvere kriminaalteenistuse kriminaalmenetleja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kriminaalmenetleja põhiülesandeks on kriminaalasjade kohtueelne menetlemine ( tõendite kogumine, analüüsimine, hindamine, menetlusdokumentide vormistamine jms)

Ootused kandidaadile

  • politseiline- või muu kõrgharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • oskus iseseisvalt planeerida tööprotsessi, tõlgendada ja rakendada õigusaktide sätteid;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat;
  • arenenud vastutus- ja kohusetunne, võime iseseisvalt töötada;
  • analüüsi- ja üldistusvõime, kõrge pingetaluvus ning väga hea suhtlemisoskus;
  • vastavus avalliku teenistuse seaduses ametnikule kehtestatud nõuetele.

  • head väljakutset Eesti ühes suuremas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • kaasaegseid töötingimusi uues hoones.

Lisainfo

Ametikoha sisuliste küsimuste korral pöörduda telefonil 3222607 või e-posti aadressil kalmer.pere(ät)politsei.ee Kalmer Pere
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral telefonil 3372242 või e-posti aadressil signe.joeaar(ät)politsei.ee Signe Jõeäär
Ametikoht asub Rakvere linnas vastvalminud uues hoones.

Tööpakkumise number
#212204

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. november 2010

Alates 1. jaanuarist 2010 liitusid politseiasutused, piirivalveasutused ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet, organisatsiooni uueks nimeks sai Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus.

Vaata rohkem