Värsked tööpakkumised

Kriisireguleerimise osakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172504

Tööpakkumise number

172504

Töö kirjeldus

1) Kriisireguleerimisalase töö korraldamine päästealal.
2) Tegemist meetmete süsteemiga, mis hõlmab hädaolukordade ennetamist, hädaolukordadeks valmistumist, hädaolukordade lahendamist ning hädaolukorra põhjustatud tagajärgede leevendamist.
3) Päästeasutuste, maavalitsuste ja kohalike omavalitsuste nõustamine kriisireguleerimisalastes küsimustes.
4) Rahvusvahelise kriisireguleerimisega seotud ülesannete täitmine ja osalemine kriisireguleerimisalastes koostööprojektides.
5) Kriisireguleerimisalaste koolituste ja õppuste korraldamine.
6) Ametkondade vahelise kriisireguleerimisalase teabe analüüsimine ja töötlemine.
7) Hädaolukorraks valmisoleku – kriisireguleerimise - alase järelevalve teostamine ning ettepanekute tegemine hädaolukordade prognoosimiseks ja ennetamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• arvuti, sh. teksti- ja tabeltöötluse programmide ja andmekogude kasutamisoskus
• väga hea eesti ja inglise keele oskus
• valmisolek meeskonnatööks
• tugev töötahe, hea suhtlemisoskus, analüüsi-, algatus-, otsustus- stressitaluvus- ja vastutusvõime

1) Pakume huvitavat, vaheldusrikast ja väljakutseterohket tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust kaasa rääkida kriisireguleerimisalase poliitika kujundamisel ja elluviimisel;
2) konkurentsivõimelist palka;
3) meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2009
Brutopalk:
Alates 18000 kuni 19000 EEK kuus

Päästeamet on valitsusasutus Siseministeeriumi valitsemisalas, millel on juhtimisfunktsioon päästealal ning mis teostab riiklikku järelevalvet ja kohaldab riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Ameti haldusse kuuluvad Päästeameti kohalikud päästeasutused ja Häirekeskus. Päästeasutuste tegevus päästealal jaguneb kuude põhivaldkonda: päästetööd, hädaabikõnede menetlemine, demineerimine, tuleohutusjärelevalve, ennetustöö ja kriisireguleerimine.