Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155354

Kriisireguleerimisbüroo JUHTIVSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoha põhieesmärgiks on läbi hädaolukorraks valmisoleku ja kriisireguleerimise alase tegevuse planeerimise, korraldamise, elluviimise ja järelevalve kujundada turvalisem elukeskkond Viljandi ja Valga maakonnas. Juhtivspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on nõustada 2 maakonna maavalitsusi ja kohalikke omavalitsusi riskianalüüsi ning kriisireguleerimisplaani koostamisel, osaleda regiooni päästevaldkonna riskianalüüsi koostamisel, teostada riiklikku järelevalvet ohtlike ettevõtete üle hädaolukorraks valmisoleku seaduse ja kemikaaliseaduse nõuete täitmise osas, osaleda kriisireguleerimisalaste koolituste ja õppuste korraldamisel ning teha koostööd erinevate asutustega kriisireguleerimise valdkonnas.

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus;
* vähemalt 2 aastane töökogemus päästealal või avalikus sektoris;
* arvuti kasutusoskus (sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning andmekogude kasutusoskus);
* vähemalt B-kategooria juhiloa omamine;
* eesti keele oskus kõrgtasemel, hea väljendusoskus;
* analüüsi- ja algatusvõime, hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõime, koostöövalmidus.

* sissetulekut vastavalt päästeteenistujate 6. palgaastmele (alates 13000.- kuus);
* head töökeskkonda;
* sõbralikku töökollektiivi, milles kogemused on ühendatud noorusliku teotahtega;
* huvitavat ning väljakutseid pakkuvat tööd.

Lisainfo

Pakutava töökoha asukoht on Viljandi Päästeosakonnas.
Kriisireguleerimisbürood juhib büroojuhataja töökohaga Tartus. Büroos on 6 teenistujat, neist 1 Viljandis, 1 Võrus ning 4 Tartus.
Lisainformatsiooni annab kriisireguleerimisbüroo juhataja Arvi Uustalu, e-post arvi.uustalu[ät]rescue.ee, telefon 733 7325, 5226361

Tööpakkumise number
#155354

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
25. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
alates 13000.- kuus

Lõuna-Eesti Päästekeskus on Päästeameti kohalik asutus, kelle teeninduspiirkond on Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa ja Võrumaa. Päästekeskuse peamisteks töövaldkondadeks on päästetööde teostamine, riiklik tuleohutusjärelevalve, päästealane ennetustöö ning kriisireguleerimine.

Vaata rohkem