Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #831360
Osaline kaugtöö võimalus

KRIISIKOORDINAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Kriisijuhtimise planeerimine ja arendamine RIKis, et asutus oleks valmis kriitiliste intsidentidega toimetulekuks;

  • RIKi toimepidevuse plaanide koostamine;Kriisideks valmisoleku koostöö korraldamine teiste riigiasutustega;

  • Kriisiõppuste ja koolituste korraldamine;

  • Osalemine kriisi- ja toimepidevusplaanide väljatöötamises Justiitsministeeriumi haldusala asutustes;

  • Kriiside ja intsidentide koordineerimine;

  • Kriisivaldkonna dokumentatsiooni haldamine;

  • Osalemine riskianalüüside koostamises ja Infoturbe standardite rakendamises.

Ootused kandidaadile

  • Infoturbe põhialuste tundmine;

  • Valmidus riigisaladuse loa taotlemiseks

  • Tööks vajalike õigusaktide tundmine

  • Oskus oma mõtteid ja lahendusi kirja panna

  • Hea analüüsi, koordineerimis- ja suhtlemisoskus

  • Oskus inimesi kaasata

  • Eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

Põnevad erialased väljakutsed

Mahukas motivatsioonipakett ja ühisüritused

Õppimis- ja arenemisvõimalused

35-päevane põhipuhkus, vajadusel õppepuhkus

Võimalused sportimiseks ja spordihüvitis

Paindlik tööaeg, töötamine kodukontoris jpm

Stabiilsus ja stressitaset maandavad koerleegid kontoris

Tööpakkumise number
#831360

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem