Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211721

KREDIIDIVALDKONNA ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Panga krediidipoliitika põhimõtete väljatöötamises ja täiendamises osalemine
  • Regulaarsete krediidiriski raportite ja aruannete koostamine ja arendamine
  • Laenuportfelli monitooring
  • Klientide riskianalüüsi teostamine
  • Krediidiriski mudelite ja reitingusüsteemide väljatöötamises ja täiendamises osalemine

    Ootused kandidaadile

  • Avatud mõtlemine ja väga hea analüüsivõime
  • Oskus ja valmisolek nii iseseisvaks kui ka meeskonnatööks
  • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Exceli valdamine kõrgtasemel
  • Majandus- või statistikaalane kõrgharidus või selle omandamine

    Ettevõte pakub

  • Töökat ja professionaalset meeskonda
  • Rahvusvahelist ja kaasaegset töökeskkonda
  • Häid eneseteostus- ja karjäärivõimalusi

  • Tööpakkumise number
    #211721

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    21. november 2010
    Kuulutus sisestati:
    9. november 2010

    BIGBANK AS on Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes tegutsev ning Saksamaa ja Austria turul piiriüleseid teenuseid osutav tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank. Täna on BIGBANK universaalpankade ja liisingfirmade järel Balti riikides üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele. Lisainfo www.bigbank.ee

    Vaata rohkem