Värsked tööpakkumised

Krediidivaldkonna analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120793

Tööpakkumise number

120793

Töö kirjeldus

• peamisteks tööeesmärkideks on krediidiriski võtmise ja hindamise põhimõtete väljatöötamises osalemine ning krediidiriskiga seonduva aruandluse ning analüüside koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• (omandamisel) kõrgem haridus majandusarvestuse/rahanduse või matemaatilise statistika erialal
• Exceli hea tundmine ning teadmised Accessi programmist
• iseseisvalt töötamise, väga hea analüüsi ja järelduste tegemise oskus
• eesmärkide seadmise ja realiseerimise oskus
• täpsus, kohusetunne ja kannatlikkus
• eesti keele valdamine kõrgtasemel

Ettevõte pakub

• arenguvõimalust rahvusvahelises korporatsioonis
• sportimise- ning kultuuriürituste külastuse võimalusi
• meie jaoks on tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi
• hoolime oma töötajate tervisest ning väärtustame ühisüritusi

Lisainfo

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firmasiseselt. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi, kultuuriürituste pileteid ning väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi. BIGi kontor asub Tartu südalinnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2007
Kuulutus sisestati:
24. august 2007

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIG on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGi missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 400 inimest. Lisainfo www.big.ee