Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #421277

Krediidispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindus ja klientide nõustamine, laenutaotluste töötlemine, kliendiriski hindamine, lepingute koostamine ning monitoorimine.

Ootused kandidaadile

Eeldame head suhtlemisoskust, korrektsust, esinduslikku välimust, kõrgharidust või minimaalselt kesk-eriharidust, väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, arvutikasutamise oskust (Microsoft Office, Outlook, Internet).

Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil, eelnev töökogemus finantsalal või majandusalane/õigusalane kõrgharidus.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu 1300 eurot (brutotasu), suurepäraseid töötingimusi, arenemisvõimalust.
Tööaeg: E-R 10.00-17.00 ja L, P vaba.

www.laenukeskus.ee

Lisainfo

Tööle asumise aeg on mai 2016.
Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamisega.

Tööpakkumise number
#421277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016

CVKeskus.ee klient

Sõiduki-, kinnisvara- ja tagatiseta laenud

Vaata rohkem