Värsked tööpakkumised

Krediidispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421277

Tööpakkumise number

421277

Töö kirjeldus

Klienditeenindus ja klientide nõustamine, laenutaotluste töötlemine, kliendiriski hindamine, lepingute koostamine ning monitoorimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head suhtlemisoskust, korrektsust, esinduslikku välimust, kõrgharidust või minimaalselt kesk-eriharidust, väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, arvutikasutamise oskust (Microsoft Office, Outlook, Internet).

Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil, eelnev töökogemus finantsalal või majandusalane/õigusalane kõrgharidus.

Pakume konkurentsivõimelist töötasu 1300 eurot (brutotasu), suurepäraseid töötingimusi, arenemisvõimalust.
Tööaeg: E-R 10.00-17.00 ja L, P vaba.

www.laenukeskus.ee

Lisainfo

Tööle asumise aeg on mai 2016.
Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamisega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016
Brutopalk:
Kuni 1300.00 €/kuu

Sõiduki-, kinnisvara- ja tagatiseta laenud