Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139516

Krediidijärelevalve spetsialist õhtusesse vahetusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Krediidihalduse osakonna klientide ning nende äripartneritega suhtlemine, probleemide lahendamine, kokkulepete sõlmimine, informatsiooni vahendamine, dokumentide vormistamine ja raportite sisestamine.

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele valdamine
- hea arvutioskus
- hea suhtlemisoskus
- korrektsus ja täpsus
- kohusetundlik töösse suhtumine
- iseseisvus

Ettevõte pakub

- meeldivat kollektiivi
- mitmesuguseid boonuseid (suve- ja talvepäevad, tervisekontroll jne)
- kaasaegset töökeskkonda
- tööle vastavat tasu

Lisainfo

Töö toimub õhtuses vahetuses, seega sobib ametikoht üliõpilastele. Tööaeg on 17.00 - 20.00.

Tööpakkumise number
#139516

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2008

Krediidiinfo AS on Baltimaade juhtiv krediidiinformatsiooni koguja, töötleja ja vahendaja, kelle põhiülesandeks on ettevõtete finantsriskide maandamine. Alates 2006. aasta oktoobrist kuulub Krediidiinfo maailma suurima infoteenuste pakkuja Experian Grupi ettevõtete hulka. Experian tegutseb enam kui 30 riigis üle maailma ning annab tööd 12 500-le inimesele.

Vaata rohkem