Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57306

Krediidijärelevalve operaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Krediidihalduse osakonna klientide ning nende äripartneritega suhtlemine, probleemide lahendamine, kokkulepete sõlmimine, informatsiooni vahendamine, dokumentide vormistamine ja raportite sisestamine.

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele valdamine
- hea arvutioskus
- hea suhtlemisoskus
- korrektsus ja täpsus
- kohusetundlik töösse suhtumine
- iseseisvus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
- kaasaegset töökeskkonda
- arengu- ja koolitusvõimalusi
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#57306