Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53999

Krediidijälgimise-assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Krediidijägimise-assistendi põhiülesanneteks on:

  • klientidele väljastatud arvete eest laekumiste sisestamine
  • faktooringute sisestus
  • klientide maksedistsipliini jälgmine
  • müügireskontro haldus
  • suhtlemine klientide ning müügiagentidega

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab raamatupidamisalaseid algteadmisi
  • soovitavalt on eelneva töökogemusega krediidijälgimise valdkonnas
  • omab väga head arvuti kasutamise oskust (soovitavalt eelnev kokkupuude programmiga Navision Axapta)
  • hea eesti ning vene keele oskusega

Töö iseloomust tulenevalt on sobiv kandidaat tasakaalukas pingelistes töösituatsioonides, omab head suhtlemisoskust ning on oma tööülesannetes täpne ja kiire.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • võimalust areneda koos ettevõttega
  • kaasaegset töökeskkonda
  • pikaajalisi töösuhteid

Lisainfo

Kui olete huvitatud meie pakkumisest, siis palun saatke meile oma

  • Elulookirjeldus
  • Avaldus koos palga- või hüvitussooviga

Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse, lisaks selle võite oma sooviavaldused saata ka aadressil AS Via 3L, Vesse tn 1, 11415 Tallinn või faksil 6 051 651, hiljemalt 13. novembrini 2005. Märgusõna “krediidijälgimise-assistent”.

Tööpakkumise number
#53999