Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140408

Krediidihaldur/Rahvusvaheline võlamenetlus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Krediidihaldusteenuse osutamine, rahvusvaheliste võlanõuete sissenõudmine, edastus, vahendus, aruandlus klientidele, töö andmebaasidega.

Ootused kandidaadile

Ausus ja korrektsus
Läbirääkimisoskus ja suur pingetaluvus
Väga hea inglise keele oskus
Heal suhtlustasandil vene keele oskus
Aktiivsus
Järjekindlus ja püsivus
Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus võlgade sissenõudmisel
juriidiline haridus või selle omandamine
sobivad täiendkoolitused

Ettevõte pakub

Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
Konkurentsivõimelist tulemuspalka
Nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

Põhipalk + tulemuspalk

Tööpakkumise number
#140408

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2008

Ettevõte tegeleb krediidihaldusteenuste sh. võlgade sissenõudmise teenuse osutamisega Eesti Vabariigis ja oma koostööpartnerite vahendusel ligemale 150 välisriigis.
Ettevõte on ACA International liige ja osanik TCM Group International`is. Ettevõttel on tütarfirma Läti Vabariigis Incure Inkasso Latvia SIA.

Vaata rohkem