Värsked tööpakkumised

Krediidihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44169

Tööpakkumise number

44169

Töö kirjeldus

  • Uute klientide analüüsimine
  • Ostu-müügi lepingute sõlmimine ja pikendamine
  • Krediidijärelvalve
  • Kliendibaasi analüüsimine
  • Klientide pidev jälgimine ning hindamine
  • Raamatupidamistoimingute teostamine

Nõudmised kandidaadile

  • Eeldame raamatupidamisalast töökogemust
  • Täpsust, kohusetundlikkust, pingetaluvust
  • Head suhtlemisoskust
  • Vene keele oskust suhtlemis tasandil
  • Meeskonnatöövalmidus, organiseerimisvõimet
  • Arvutialased oskused ja teadmised

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda
  • Huvitavat tööd arenevas ettevõttes
  • Enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Ootame ametikäigu kirjeldust koos palgasooviga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. mai 2005
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2005

Tameo MT on 1993.aastast tegutsev üks suuremaid elektrimaterjalide hulgimüüjaid Eestis. Pakume laias valikus kaableid otse laost, erikaableid nii laost kui tellimisel, projektimüüki ja projektide erilahendusi. kõrgepingekaablid ning erinevad elektriseadmed ja -tarvikud. Laotoodete loetelu täieneb pidevalt. Tameo tootevalik vastab kvaliteedi ja loodushoiu kehtivatele normidele. Meie tarnijateks on rahvusvaheliselt tuntud firmad.