Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438229

Krediidihaldur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendi nimel maksetähtaja ületanud ettevõtetele meeldetuletuskõnede tegemine ning tehtud töö osas raporti koostamine.
Töö andmebaasidega.

Ootused kandidaadile

Kiirust (kõnede tegemisel)
Hea arvuti kasutamise oskus
Sihikindlus
Tulemustele orienteeritus
Kohanemisvõime
Hea pingetaluvus
Ausus

Ettevõte Kreedix OÜ on 12 aastat tegelenud võlahaldusturul, aidates klientidel rahad koju tagasi tuua ning koostöös tütarettevõtte Register OÜ-ga on loodud portaal inforegister.ee, kus on võlgnike info avalik ning tasuta kõigile kättesaadav.

Põhipalka ja motiveerivat töötasu
Toetavat kollektiivi ja tänapäevast töökeskkonda
Eneseteostuse - ja arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#438229

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2016
Kuulutus sisestati:
29. august 2016

Inforegister.ee on andmebaas, kuhu on kokku kogutud ja korrastatud informatsioon Eesti ettevõtete ja ettevõtjate kohta kõigist ligipääsetavastest riiklikest registritest (Äriregister, EMTA register, Kinnisturegister, Ehitisregister, Majandustegevusregister, Riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste register), avalikest andmebaasidest, veebist ning ettevõtetelt. Inforegistrit kasutab igakuiselt 250 000 kasutajat ning kuus tehakse keskmiselt 3 000 000 päringut. Inforegister aitab efektiivselt juhtida ettevõttes turundus- ja ostu/müügitegevusega seotud äriprotsesse, võimaldades lepingulistel klientidel saada äritegevuseks vajalikku taustainfot (finantsraportid, ettevõtete seire, meediaraportid jpm).

Vaata rohkem