Värsked tööpakkumised

Krediidihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156322

Tööpakkumise number

156322

Töö kirjeldus

Krediidihaldur peaks sooritama krediidijärelvalvet, menetlema kergema astme nõudeid inkassokorras, liituma livideerimis- ja pankrotimenetlustega ning edastama maksenõude kiirmenetluse avaldusi kohtutesse .
Väljaõpe toimub kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Töötajalt ootame aktiivsust, pingetaluvust, väga head suhtlemisoskust, meeskonnatöö oskust ja positiivset ellusuhtumist.
Kasuks tuleb hea vene keele oskus ja mitmekülgne arvutioskus.

Pakume töötmahust ja kvaliteedist sõltuvat head töötasu. Meie kollektiiv on väike ja sõbralik ning suure töötahtega. Töötame meeldivas keskkonnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2008

Kreedix OÜ on 2004. aastal asutatud ettevõte, mis osutab peamiselt krediidihaldusteenust.
Krediidihaldusteenuse raames aitame hoida meie klientide ettevõtete debitoorset võlgnevust kontrolli all, vältimaks krediidikahjusid. Osutame inkasso- ja õigusabi.
Lisateenustena pakume finantsanalüüse ning ühtlasi ka ettevõtete asutamist ja likvideerimist.

Meie ettevõtte eesmärk on olla avatud ja innovaatiline, kuid samas personaalne ja konfidentsiaalne.