Värsked tööpakkumised

Krediidianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185266

Tööpakkumise number

185266

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda keskkonnast lugu pidavat

KREDIIDIANALÜÜTIKUT

kelle ülesandeks on analüüsida ja hinnata laenuklientide krediidiväärsust ja -riske. Krediidianalüütiku tegevusvaldkonda jäävad keskkonnainvesteeringu projektid, mis on suunatud keskkonnaseisundi hoidmisele, loodusvarade taastootmisele ja keskkonnakahjustuste heastamisele. KIK laenab omavahenditest ning vahendab Euroopa Investeerimispanga laenu Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist toetatud veemajanduse projektide omafinantseeringuks.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on majandusalane kõrgharidus, vähemalt kaheaastane erialane töökogemus äriühingutele laenude andmisega seotud finantsasutuses ja üksuses, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus ning inglise keele oskus. Edukaks tööks pole vähem tähtis ka täpsus, korrektsus, koostöövõime ja esinemisoskus.

Kui Sul on neid oskusi ja kogemusi, mida ühel edukal töötajal KIKis vaja läheb ja kui Sa oled oma keskkonnateadliku käitumisega teistele eeskujuks, siis oled oodatud kandideerima!

Pakume Sulle võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 18. oktoobriks 2009. a Keskkonnainvesteeringute Keskuse aadressil: Narva mnt 7a, 10117, Tallinn märgusõnaga “Krediidianalüütik”. Lisainfo telefonil: 6274 172 või 6274 184.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2009

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja Euroopa Liidu toetusi ning annab laenu keskkonnaprojektide elluviimiseks.