Värsked tööpakkumised

Krediidianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 543907

Tööpakkumise number

543907

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on analüüsida ja hinnata ettevõtete ning eraisikute krediidiväärsust ja -riske.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui omad majandus- või finantsalast haridust, oskad väga heal tasemel eesti keelt ja suhtlustasemel vene keelt. Oled hea väljendusoskusega, kesktasemel arvutikasutaja ja täpne. Kasuks tuleb eelnev töökogemus finantssektoris.

Omalt poolt pakume Sulle võimalust eneseteostuseks ning uusi väljakutseid igati toetavas ja pidevalt kasvavas ettevõttes. Sind ootavad mitmesugused põnevad ühisüritused ja töötajatele mõeldud soodustused.

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2018

Me oleme meeskond, kes on aidanud 20 aasta jooksul tuhandeid inimesi nende igapäevaste vajaduste katmisel kui ka unistuste püüdmisel.
Oma finantstegevuse alguseks loeme 1. novembrit 1995. Teeme koostööd sadade Eesti kaupmeestega, pakkudes üheskoos parimaid võimalusi toodete ning teenuste ostmiseks järelmaksuga.
Edukas tegutsemine tihedal ja pidevalt muutuval turul eeldab meilt, kui teenuse pakkujalt, kiirust, mugavust ning paindlikkust. Just sellised kriteeriumid ongi meie jaoks esmatähtsad!