Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67149

Krediidiadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Krediididokumentide haldamine ja kontroll;
  • aruandluse koostamine
  • krediidiprotsesside arenduses osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Täpsus, pingetaluvus ja meeskonnatöövalmidus;
  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • arvuti kasutamise oskus (eriti MS Excel).

Kasuks tuleb
  • Töökogemus finantsinstitutsioonides;
  • soovitavalt majandusalane haridus või selle omandamine.

Ettevõte pakub

  • Positiivset töökeskkonda;
  • pikaajalist töösuhet;
  • häid enesetäiendamise võimalusi;
  • töötamist rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

  • Tööle asumise aeg: juuni 2006.

Tööpakkumise number
#67149