Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627901

Kraanajuht-troppija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonelementide vastuvõtmine ja ladustamine laos ja välistel ladustamisplatsidel.
Toodangu pealelaadimine transpordivahendile.
NB! Töö välistingimustes.

Nõudmised kandidaadile

Kraanajuhi tunnistus ja töökogemus.
Võime iseseisvalt tööd teha.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus ehitusel ning troppija tunnistuse olemasolu.

Ettevõte pakub

Ettevõttesisest väljaõpet.
Arenemisvõimalusi.
Aktiivset ja sõbralikku töökollektiivi.

Lisainfo

Töö on graafiku alusel, lisanduvad ka laupäevad.

Tööpakkumise number
#627901

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Rohkem kui 55-aastase ajalooga OÜ TMB Element on betoonelementide valmistamise ja müügiga tegelev ettevõte. TMB põhilisteks turgudeks on Baltimaad, Soome ja Skandinaavia. Ettevõte on Tartus hinnatud tööandjaks, andes tööd rohkem kui 180-le inimesele.

Vaata rohkem