Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637891

Kraanajuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Muuga sadamasse uude terminali kraanajuhte ja rataslaaduri juhte. Kraanajuhi ülesanneteks on:
- hüdrauliliste masinatega laevade laadimine-lossimine
- erinevate masinatega kaupade laadimine autodele-vagunitesse
- rataslaaduritega abitööd laevade laadimisel/lossimisel
- vajadusel muud abitööd
- tehnika igapäevane hooldus ja tehniline kontroll

Ootused kandidaadile

- varasem tehnikaalane töökogemus, kasuks tuleb hüdraulilise masina või trosskraana töökogemus
- eesti keel suhtlustasandil, kasuks tuleb inglise või vene keele oskus suhtlustasandil
- organiseerimisvõime ja tehniline taip
- täpsus ja kohusetundlikkus
- valmisolekut töötada vahetustes
- kasuks tuleb T-kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- töötamist uute masinate ja tänapäevase tehnikaga
- ajakohast töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
- vaheldusrikast tööd
- väljaõpet ja enesetäiendusvõimalusi
- tööle vastavaid palgatingimusi

Tööpakkumise number
#637891

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2020

PK Terminal OÜ on Palgardi Kraana gruppi kuuluv ettevõte, mis alates 2019 aastast teostab laevade teenindamist sadamaterminalis ning erinevate kaupade käitlemist lahtistes ja kinnistes ladudes. PK Terminal koosneb kogenud ja hästi motiveeritud meeskonnast, kasutab teenuste osutamiseks tänapäevaseid ja kiireid laadimisseadmeid ning pakub klientidele kaupade logistikas innovaatilisi lahendusi.

Vaata rohkem

Kraanajuht