Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148202

Kosmetoloog

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Wellness hoolitsused kingivad külalisele nii välise kui ka sisemise ilu ja rahulolu endaga. Sinu hoolitsevad käed aitavad unustada argipäeva mured ja pühenduda naudingule.
Sinu töö on väga oluline külaliste täiusliku puhkuseelamuse loomisel. Me aitame Sul oma ala tõeliseks profiks saada.
Sinu tööülesanne on erinevate näo- ja kehahoolduste teostamine

Ootused kandidaadile

kosmetoloogi kvalifikatsioonitunnistust

  • Positiivsust, oskust nautida oma tööd
  • Teenindusvalmidust ja head meeskonnatööoskust.
  • Tahet pakkuda kliendile kõrgel tasmel massaaže ja kehahooldusi
  • Ausust ja korrektsust
  • Eesti, inglise ja vene keele oskust suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

  • erinevate näo ja kehahoolduste väljaõpet
  • huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
  • kaasaegset ja stabiilset töökeskonda
  • sõbralikku meeskonda
  • motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#148202

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Juunis avab külalistele uksed uus kõrgetasemeline wellness spaa hotell Narva - Jõesuus.
4 tärni nõuetele vastav Meresuu SPA & Hotel pakub suurepäraseid puhkamise ja lõõgastumise võimalusi, samuti häid võimalusi koosolekute, koolituste ja ürituste läbiviimiseks.
Hotellis on 109 heatasemelist numbrituba, restoran ja lobby baar, 4 hästivarustatud konverentsisaali, veekeskus koos erinevate saunadega ja wellness spaa hoolitsustega.

Vaata rohkem

Kosmetoloog