Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219782

Kosmeetik,Pediküürija, maniküürija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ilusalong Tallinna Vanalinnas pakub tööd maniküürijale-pediküürijale-kosmeetikule.Igapäevaste töökohustuste hulka kuuluvad ilusalongi klientidele kvaliteetsete hooldusprotseduuride osutamine.

Ootused kandidaadile

- erialane väljaõpe
- aktiivne müük
- klientide abistamine ja nõustamine
- klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
- eesti,vene ning inglise keele oskus kõnes
- kohusetundlik ning korrektne
- eelnev töökogemus vähemalt

Ettevõte pakub

- eneseteostusvõimalusi hea asukohaga ilusalongis
- püsivat töösuhet
- uusi võimalusi enda seniste kogemuste ja teadmiste rakendamiseks
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- arenguvõimalusi
- tasuta spordiklubi kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#219782

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
Kohamaksuga- 10 € pool päeva, 20€ terve päev

Ilusalong asub vanalinnas spordiklubi Reval-Sport ja hotell Braavo kõrval. Salongi on opereeritud 3 aastat.

Vaata rohkem