Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338530

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* SPA-protseduuride läbiviimine
* kosmeetikatoode tutvustamine ja müük
* klientide professionaalne teenindamine
* töö graafiku alusel

Ootused kandidaadile

* erialane haridus
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* tulemustele orienteeritus ja valmisolek müügitööks
* väga hea eesti keele oskus, vene keel tuleb kasuks
* esinduslik välimus

Ettevõte pakub

* toote- ja müügikoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* ühisüritusi ja preemiareise
* karjäärivõimalusi

Lisainfo

Töö töölepingu alusel olemasoleva kliendibaasiga.

Tööpakkumise number
#338530

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 500 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Põhi + tulemustasu

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis. Pakume stabiilset tööd ja arenguvõimalusi positiivsele ja töötahtelisele kosmeetikule. Seoses püsikliendibaasi kiire kasvuga, ettevõtte laienemisega ja uue esinduse avamisega, otsime oma sõbralikku meeskonda oma ala professionaale Tartu esindusse.

Vaata rohkem

Kosmeetik