Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278280

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* SPA-protseduuride läbiviimine
* kosmeetikatoodete müük ja tutvustamine
* klientide professionaalne teenindamine
* müügiaruannete koostamine ja esitamine
* kliendibaasi arendamine ja laiendamine

Ootused kandidaadile

* erialane haridus või selle omandamine
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* tulemustele orienteeritus ja valmisolek müügitööks
* väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
* esinduslik välimus

Ettevõte pakub

* toote- ja müügikoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* karjäärivõimalusi
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* ühisüritusi ja preemiareise

Tööpakkumise number
#278280
Kosmeetik