Värsked tööpakkumised

Kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45497

Tööpakkumise number

45497

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakume tööd usinale kosmeetikule, kellel on mõningane eelnev töökogemus. Kandidaat peab oskama teha ka maniküüri ja pediküüri ning jumestust.

Töö toimub paindliku töögraafiku alusel ja töötasu sõltub töötulemustest, võimalikud erinevad kokkulepped.

Nõudmised kandidaadile

Kanditaat peab olema positiivse ellusuhtumisega, emakeel eesti keel, kasuks tulevb teiste keelte valdamine.

ettevõte pakub tööd suures firmas, hotelli ilusalongis, kus on välja kujunenud oma püsiklientuur. Salong on turul olnud 6 aastat.Töövahendid koha peal olemas. Tootesarjadest kasutame Darphin`i, Anesi`d ja Hjeronymust.

Lisainfo

Kandidaatidel CV saata mailile: leelo@susi.ee

Lisainfo tel. 50 61 334

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005
Brutopalk:
Alates 600000 kuni 900000 EEK kuus