Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71221

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Salongi klientidele erinevate iluteenuste osutamine; maniküür, pediküür, kehahoolitsused, näohoolitsused, epilleerimine

Ootused kandidaadile

* Kosmeetiku kutsetunnistus;
* hea suhtlemisoskus;
* kohusetundlikkus ja korrektsus;
* soome, eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

* Meeldivat kollektiivi;
* täiendkoolitust;
* väga ilusat töökeskkonda;
* motiveerivat töötasu.

Lisainfo

* Tööaeg graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#71221
Kosmeetik