Värsked tööpakkumised

Kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36532

Tööpakkumise number

36532

Töö kirjeldus

Pakume tööd kosmeetikule.

Nõudmised kandidaadile

• Töötahteline ja kohusetundlik oma ala spetsialist.
• Eeldame head suhtlemisoskust, kasuks tuleb võõrkeelte oskus.
• Soovitav eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

• Täistööaega graafiku alusel.
• Töötasu kokkuleppel.
• Müügi- ja tootekoolitust.

Lisainfo

Lisainfo telefonil 5203147 või sirje@hop.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2004

Salong HOP on uus ilusalong Maakri tänaval, Stockmanni vahetus läheduses. Ilusalongi motoks on käigult kauniks - Beauty on the HOP. Salong HOP on suunatud kesklinna nõudlikule kliendile. Moodsas ja kerges töökeskkonnas pakutakse nii kiiret teenindust kui nauditavat lõõgastust. Asudes otse südalinnas on salongi külastamine mugav nii šhoppajale kui lähiümbruses töötajale. Kõrval asuv Stockmanni parkla pakub soodsat parkimisvõimalust.