Värsked tööpakkumised

Kosmeetik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 146290

Tööpakkumise number

146290

Töö kirjeldus

Töö sisuks on Syneroni eStyle elos-tehnoloogial põhineva masinaga mittekirurgiliste iluravi teenuste teostamine.

Nõudmised kandidaadile

kosmeetiku või meditsiini hariduse olemasolu, hea suhtlemisoskus, usaldusväärsus, korrektne eesti keele oskus
kasuks tuleb vene keele, inglise keele oskus ja eelnev töökogemus

Pakume tööd maailma tipptehnoloogiaga, paindlikku töögraafikut ja erialast koolitust

Lisainfo

Kuna töö toimub Tallinnas kahes erinevas asukohas, siis tuleb kasuks juhilubade ja auto olemasolu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
töötasuks arvestatakse % käibest

OÜ LaserClinic on loodud selleks, et pakkuda kvaliteetseid naha mittekirurgilise iluravi teenuseid Eestis.
Meie poolt pakutavate protseduuride hulka kuuluvad:
naha fotonoorendus,
naha pinguldamine,
fotoepilatsioon,
akne ravi.

Kasutame oma töös elos-tehnoloogiat, milles on ühendatud IPL (intensiivne pulseeriv valgus) ja bi-polaarne
raadiolaine.