Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58119

Kosmeetik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kosmeetik teostab näo-, keha-, käte- ja jalahooldust, mis hõlmab endas massaaži, erinevaid maske ja muid iluprotseduure.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus;
  • lojaalsus;
  • korrektne välimus;
  • võõrkeelte oskus suhtlustasandil: eesti, soome, vene ja inglise keel;
  • teenindusvalmidus ning avatud viisakas suhtlemisoskus;
  • positiivne suhtumine ja aktiivsus.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet;
  • tööd graafiku alusel;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • lisasoodustusi.

Lisainfo

Kui Sul on lisaküsimusi, siis helista julgesti telefonil 5078159.

Tööpakkumise number
#58119
Kosmeetik